Nauczanie język rosyjski

akademia_3ciego_wieku.jpg

Akademia III-go wieku powstała z myślą o tych wszystkich, którzy pomimo wieku pragną dalej zdobywać wiedzę z różnych dziedzin, kształcić się dla własnej satysfakcji lub też miło spędzić czas wśród równolatków. W ATW działają sekcje zainteresowań, w których można rozwijać swoje sportowe pasje, uczyć się języków obcych lub też szkolić się w kilkunastu dziedzinach sztuki. Poza licznymi sekcjami Akademia 3-ciego wieku organizuje także cykliczne wykłady, w których mogą uczestniczyć wszyscy jej członkowie. Wykłady odbywają się w piątkowe przedpołudnia między godziną 10 a 11.

30. Uczelnia zapewnia także seniorom możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach kulturalnych, których to jest organizatorem. Wszystkie osoby zainteresowane zajęciami, jakie oferuje Uniwersytet 3-ciego wieku mogą zgłaszać się do siedziby WSNHiD (ul. Kutrzeby 10, Poznań) lub też wysyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

Gra towarzyska w sekcja brydżowa na WSNHiD Język niemiecki na WSNHiD zwiększ witalność gimnastyką na Akademii III wieku

Akademia Trzeciego Wieku poza tym, że daje możliwość wszechstronnego rozwoju w wielu dziedzinach, to również stanowi miejsce, gdzie można nawiązać kontakt z nowo poznanymi osobami, które dzielą podobne pasje, chcą rozwijać swe umiejętności językowe czy też artystyczne. Zatem nie warto na emeryturze zamykać się w domu i rezygnować z poznawania nowych ludzi i rzeczy. Warto postawić na samorealizację, nawet jeśli ma się lat 50i tym samym czuć się dobrze. Członkowie ATW stają się dojrzałymi studentami WSNHiD i podobnie jak ich młodsi koledzy otrzymują legitymację członkowskie, a także mają możliwość korzystania z zaplecza merytorycznego, jakie oferuje uczelnia i korzystać z ogromnego księgozbioru nowoczesnej biblioteki WSNID.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *